קפיטול ריהוט גן
A
A
A
A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2317028

ריהוט גן ראטן

ריהוט גן ראטן כבש את שוק ריהוט הגן בארץ, ואפשר לראות אותו בכל מקום - באולמות אירועים, במסעדות, בחצרות בתים פרטיים ובמרפסות. השאלה היא באיזה מערכת ישיבה ראטן לבחור – זה הסינתטי או האמיתי?

ראטן הוא חומר טבעי, הגדל בתנאי מזג האוויר המיוחדים של מלזיה ואינדונזיה. חומר זה מתאים במיוחד לייצור רהיטי גן בזכות המראה הטבעי המרהיב שלו, ויכולת הקליעה והגמישות שלו. חומר זה מאפשר עיצוב רהיטי גן מדהימים, שכמותם לא נראו לפני כן. הבעיה היא שהראטן הטבעי הוא מוצר יקר ביותר, ולכן רק בני האלפיון העליון יכלו להרשות לעצמם להתפנק ברהיטים מיוחדים אלו.

ריהוט ראטן סינתטי עם קפיטול

כדי לשמר את היתרונות הוויזואליים של הראטן הטבעי, אך לספק אלטרנטיבה זולה יותר, פותח הראטן הסינתטי. מצד אחד, הוא עדיין מאפשר את אלמנט הקליעה בעיצוב ריהוט גן, אך מאפשר להוזיל משמעותית את עלויות המוצרים השונים. בזכות כניסתו של הראטן הסינתטי לענף רהיטי הגן, כיום רוב הלקוחות יכולים ליהנות ממוצרים אלו.

החומר הסינתטי עשוי מסיבי PVC ונותן יתרונות ויזואליים רבים, עם זאת, מצריך הגנה מפני קרני השמש. רהיטי גן ראטן שחשוף לקרינה במשך זמן ממושך ייהרס במהירות כצרכנים התרגלנו לחשוב שהחומרים הטבעיים טובים יותר מהסינתטיים, עם זאת, שמירה נכונה על מערכת ישיבה ראטן סינתטי יכול לספק תמורה מלאה למחיר שתשלמו. המראה שלו דומה מאוד למראה של החומר הטבעי, וגם התחזוקה אינה מורכבת. אין ספק שהראטן הסינתטי עומד בכל הציפיות.

רוצים להתרשם מכל מוצרי הראטן של קפיטול? צרו איתנו קשר והגיעו לאולם התצוגה שלנו בחולון. מחכים לכם - אנחנו ורהיטי הראטן שלנו.

קראו עוד: ריהוט גן אלומיניום
קראו עוד: מערכת ישיבה לגינה