קפיטול ריהוט גן
A
A
A
A

ריהוט גן מעץ

ריהוט גן מעץ נחשב לאחד ממוצרי ריהוט גן הפופולריים ביותר כיום. רהיטי גן מעץ ורהיטי גן למרפסת מעץ אמנם דורשים תחזוקה כגון משיחת שמן מיוחד עבור ריהוט גן אחת לכמה חודשים, אולם גם עם ההשקעה המועטה הזו רבים בוחרים בקנייה של רהיטי גן מעץ ורהיטי גן למרפסת מעץ,

בגלל היופי החיצוני שלהם, והצורה בה הם משתלבים בנוף הטבעי של הצמחייה בגן ובמרפסת.רהיטי גן קפיטול מייבאים את רהיטי עץ לגן מוייטנאם ושם מייצרים את הפריטים מעץ האפיטונג – Apitong. עץ האפיטונג הוא אחד מהסוגים היותר מיוחדים ומתאימים לתעשיית ריהוט עץ לגינה.

לפניכם קטלוג המוצרים של חברת קפיטול, העשויים מעץ ומהווים תוספת מקסימה לכל גינה ולכל מרפסת. מוזמנים לעיין בקטלוג ולקבל הצעת מחיר. מוזמנים כמובן להגיע לאולם התצוגה שלנו ולרכוש את המוצר בשיטת "שלם וקח".

  רהיטי גן מעץ - הבחירה הנכונה לגינה שלכם

  רהיטי גן מעץ הופכים את הגינה שלכם, החצר שלכם או אפילו את מרפסת השמש שלכם לחמימים ובעלי אווירה פסטורלית. כאשר אתם מוסיפים ריהוט גן מעץ דוגמת כסאות, שולחן עץ לגינה, פינות ישיבה ועוד, אתם משפרים את המראה החיצוני  של הגינה, החצר או מרפסת השמש וגם משפרים את המראה החיצוני של כל הבית.

  רהיטי גן מעץ ניתן למצוא במגוון סוגים שונים של עץ על פי צפיפות הסיבים והשומן הטבעי של העץ ועל מנת לדאוג לכך שכל ריהיטי גן אותו אתם רוכשים יישאר איכותי ויפה, תוכלו לקבל הנחיות מדויקות על כיצד לטפל בו על מנת שיאריך חיים בסביבה הטבעית בו הוא נמצא. ריהוט גן עשוי עץ נבנה בסטנדרטים מתאימים כמו בבנייה ירוקה.

  אז אם החלטתם לפנק את עצמכם ברהיטי גן מעץ, הגעתם למקום הנכון. תוכלו להגיע לאולם התצוגה שלנו או לחייג אלינו  ונשמח לעזור לכם.

  קראו עוד: שמשיות לגינה
  קראו עוד: מערכות ישיבה לגינה