קפיטול ריהוט גן
A
A
A
A

כיסאות נוח ונדנדות

נדנדה לגינה הינה תמיד תוספת נפלאה לגינה, לחצר וגם למרפסת השמש בבית. נדנדה מוסיפה פסטורליות נעימה, הנדנדות באות במגוון חומרים עמידים לעונות השנה בישראל, מאלומיניום או מעץ, עם הטיפול הנכון הן בהחלט יכולות להחזיק מעמד לאורך זמן.

ריהוט גינה תלוי במידה רבה בפונקציונאליות שלו, למה הוא משמש, והיכן הוא מוצב. הדבר נכון גם לגבי ריהוט גן כמו נדנדות. כיום ניתן למצוא מגוון של סוגים של נדנדות גינה בחנות מוצרי ריהוט גינה "קפיטול", המאפשרת בחירה בין נדנדות עץ ואלומיניום.

מעוניינים לחדש ריפודים לנדנדה? לצפייה בסטים השונים הכנסו לעמוד ריפוד לריהוט גן

כיצד לבחור נדנדה לגינה 

על מנת לבחור נדנדה מותאמת לגינה מבין שתי האפשרויות  העומדות לפנינו - עץ או אלומיניום, יש להבין את התכונות של כל אחד מהחומרים. בעוד שהעץ נחשב יפה יותר לעין על גבול יצירת אומנות, האלומיניום ידוע בזכות העמידות של החומר בתנאי מזג האוויר. קיימים סוגים שונים של מוצרי ריהוט גינה שעשויים מסוגים שונים של עץ, ואולם עבור קנייה של ריהוט גינה כגון נדנדה למרפסת מחומר זה יש לקחת בחשבון שכדי לשמור על המראה הטבעי של הרהיט יש צורך בתחזוקה שוטפת שלו אחת לכמה חודשים – משיחת העץ בשמן מיוחד או צביעת הרהיט בחומרים אוטמים.

ריהוט גינה של נדנדות עץ מגיע לרוב בסט של 2-3 מושבים המאפשר ישיבה עליו בשעות הבילוי בגינה. ואולם, נדנדות מאלומיניום הנמכרות בחנות קפיטול מציעות עסקה משתלמת – חלק מהנדנדות מחומר זה מיוצרות באיטליה, מגיעות בסט של ארבעה מושבים המאפשר גם את השכיבה עליו, וכן ניתן לרכוש אותו ביחד עם מבחר גדול של ריפודים לריהוט גן ובדים לבחירה.חשוב כדי לשמור על הריפודים מפגעי מזג האויר, לכסות או להסיר את הריפוד כשהנדנדה אינה בשימוש.

נדנדות אלומיניום לגינה

נדנדות אלומיניום המיוצרות באיטליה מגיעות עם מושבים קפיציים המאפשרים ישיבה או שכיבה רכה ונעימה על הריפוד העבה. האלומיניום נחשב לחומר עמיד ביותר המאפשר את הצבתו במרפסת או בגינה ללא חשש שיתכלה כתוצאה מתנאי מזג אוויר קשים וניתן להציב אותו גם על משטחים לחים כגון דשא וחול.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מההיצע המגוון כאן אצלנו באתר או להגיע אלינו לאולם התצוגה.