8 טיפים לעיצוב גינה לקיץ

שיתוף:

רוצים להפוך את הגינה שלכם לגן עדן פרטי שרק אתם, המשפחה והחברים תוכלו ליהנות ממנו? במאמר הזה נשתף אתכם בשמונה טיפים שישנו לחלוטין את הדרך שבה תסתכלו על האפשרויות הקיימות לעיצוב הגינה. אנו בטוחים שהטיפים שנחלוק יעניקו לכם השראה ויאפשרו לכם לפעול בצורה הרבה יותר מקורית כאשר אתם מתחילים בעיצוב של הגינה על רבדיה השונים.

  1. שילוב של אדנית מגזע עץ – רוצים להעניק לגינה שלכם טאץ' של עיצוב כפרי אותנטי? במקום לעשות שימוש באדניות סטנדרטיות, תוכלו לבחור באפשרות קצת יותר מיוחדת ולעשות שימוש בגזע של עץ ובתוכו לשתול על הפרחים והצמחים השונים.
  2. דקים – שילוב של דקים מעץ איכותי שעשוי מעץ אמיתי בגינה זוהי בוודאי אופציה קלאסית שלא יהיה כדאי לכם לוותר עליה. הדק יאפשר לכם להפריד בין האזור שבו נמצאת הצמחייה לאזור שבו נמצאת פינת הישיבה.
  3. תילת פרחים צבעוניים בסמוך לגדר – על מנת להעניק יותר צבע ועניין לאזור שמסביב לגדר שתוחמת את הגינה, ניתן לשתול פרחים צבעוניים בשלל צבעים. תוכלו ליצור אפילו מעין סדר שחוזר על עצמו עם צבעי פרחים שמשתלבים היטב.
  4. מפלי מים דקורטיביים לגינה – הוספה של אלמנים שכוללים שילוב של מים יעניקו חיים ויותר עניין לגינה. בחירה מעולה תוכל להיות מפלי מים שמעוצבים לאופי העיצובי שאתם מנסים ליצור בגינה שלכם.
  5. סלעים מעוצבים – ניתן לעשות שימוש במגוון רחב של סלעים מעוטרים ומעוצבים על מנת ליצור מסלולים ברורים בגינה שלכם ולתחום אזורים ספציפיים. זה יוכל להעניק עוד אלמנט טבעי מיוחד לגינה.
  6. תלייה של פרחים וצמחים – אתם לא חייבים לשתול את הפרחים אך ורק על הקרקע. בעזרת טכניקות מיוחדות ניתן לשתול פרחים גם בסמוך לחלונות ובגבהים. כך התוצאה תוכל להיות הרבה יותר מרשימה כאשר אתם שוקדים על עיצוב הגינה.
  7. פרגולה לגינה – בימי הקיץ החמים זה יכול להיות לא נעים לשבת בגינה ולסבול מקרני השמש היוקדות. הפתרון המצב הזה יהיה להתקין פרגולה איכותית שתאפשר לכם ליהנות מצל בגינה, כך שתוכלו להיות בה בכל שעות היום.
  8. עיצוב חכם של הגדר – בכדי להפוך את הגדר שלכם להרבה יותר מיוחדת, תוכלו לצבוע אותה בצבעים בהירים ולנסות להפוך את העיצוב שלה ליותר מעניין בסופו של דבר. אנו בטוחים שזה יוכל לעזור לכם להחליט לבסוף.

בכדי שתוכלו להפוך את עיצוב הגינה שלכם ליוצא דופן וכזה שבאמת יגרום לכם לחוש בתחושת גאווה, אז יהיה כדאי לכם לשלב חלק מהרעיונות שהזכרנו לעיל ואפילו לחשוב על רעיונות מקוריים בעצמכם.
הדרך שבה תחליטו לעצב את הגינה תלויה בכם בלבד, כך שאתם רק צריכים לעקוב אחר הרעיונות שיש לכם ולוודא שאתם לא נותנים לדבר לעצור בעדכם, כך שהתוצאה הסופית תוכל להיות מרשימה ולאפשר לכם להרגיש בנוח בגינת הבית שאתם מעצבים.