ריהוט גן לקיץ – ההנאות הקטנות של החיים

שיתוף:

בימי הקיץ הנהדרים, כשהשמש זורחת ומזג האוויר פשוט נפלא, נשלפים החוצה הרהיטים היפים שלנו ומוצבים בגינה בכדי שנוכל להנות מהם.

שעות ההנאה שלנו

רבים מאיתנו נוהגים לבלות בגינה במהלך שעות הקיץ, בין אם עבור ארוחה משותפת עם המשפחה או קריאה של ספר טוב, הגינה הופכת להיות מקום הבילוי העיקרי שלנו. אנחנו אוהבים לבלות שעות בישיבה נוחה על הכיסאות העשויים עץ משובח ולחוש בזמן נעצר מלכת.ע בור בילוי מושלם בגינה דרושים מוצרי ריהוט גן לקיץ – ארוחה משותפת מצריכה רהיטי גן מתאימים כגון שולחנות וכיסאות, ועבור שכיבה ומנוחה נוכל לרכוש נדנדות גן או מיטות שיזוף. במידה ואתם רוכשים רהיטי גן מעץ, מומלץ להקפיד על הצבתו במקום מקורה (מתחת לפרגולה או כל מקום מוצל).

החומרים מהם מורכבת ההנאה הצרופה

ריהוט גן אשר עשוי מעץ אפיטונג הויאטנמי עומדים גם בתנאי מזג אוויר קשים כגון גשם, ובעת הצבת ריהוט לגינה מעץ זה החומר נחשב עמיד בתנאי לחות ומים. בימים של שמש, לעומת זאת, כדאי למשוח את הרהיט בשמן מיוחד כדי לשמור על המראה הטבעי שלו.

כיום ניתן לבחור בין מוצרי ריהוט גינה מאלומיניום או מעץ, כל אחד עם היתרונות שלו. בעוד שהיתרון של רהיטי גן מעץ הוא היופי והמראה החיצוני שלהם, הם זקוקים לתחזוקה שוטפת כדי לשמור על המראה הטבעי של החומר. לעומת זאת, חומר האלומיניום לא דורש תחזוקה אך כל חומר שמצטרף לפריטים כמו טקסטילן, ראטן סינטטי ועוד,  כחומרים שלא עמידים בשמש הקיצית והחמה שזורחת מרבית השנה בעוצמה.

במידה ואתם משתמשים במוצרי ריהוט גן גם בימי החורף, מומלץ לרכוש ריהוט גן לקיץ מתאים. בחנות קפיטול, לדוגמה, ניתן למצוא מגוון מוצרים של חברת "נרדי" האיטלקית שמייצרת מוצרי שלד אלומיניום בשילוב חומרים סינטטיים. רמת הדיוק בייצור של רהיטים אלה מאפשרת את הרכבתם באופן עצמאי וללא כלי עבודה. ניתן לרכוש פריטים כגון שולחנות, כיסאות, ואפילו נדנדות לגינה המגיעות במערך ארבעה מושבים – המאפשר את השכיבה והמנוחה על נדנדת הגן במידת הצורך. מומלץ לילדים בגוף ובנפש!