ריהוט גן כחול לבן

שיתוף:

כולנו נערכים לחגיגות יום העצמאות הקרבות, ובמרכזן המנגל המסורת האם אתם מוכנים? האם יש לכם מספיק כסאות ושולחנות לאירוח? האם כל מערכות ריהוט גן שלכם נקיות ומתוחזקות?

כבכול שנה, אנו מתכוננים לארח חברים ומכרים ביום העצמאות לארוחת בר-בי-קיו מפוארת ועורכים קניות רבות – בשרים, סלטים, שתיה וכיו"ב. אבל מה עם הפרט הכי חשוב? עלינו להושיב את אורחינו בצורה מכובדת, נוחה ואפילו מפנקת… כדי לעשות זאת אנו צריכים גם לבדוק את רהיטי הגן הקיימים שלנו ולתחזק אותם במידת הצורך, וגם להשלים כסאות או שולחנות נוספים, אם אין לנופיק.ריהוט גן

תחזוקת ריהוט הגינה

ריהוט גן הנמצא חשוף תחת כיפת השמיים רוב השנה נוטה להתלכלך. את הניקיון ניתן לבצע בדרך כלל בקלות, שכן ריהוט גן מטבעו מיועד לעמוד בחוץ ולעבור ניקיון בצורה קלה. לעיתים, בעיקר במקרה של ריהוט גן מעץ, יש צורך בפעולות תחזוקה נוספות, כגון שימון וחיזוק ברגים. ככלל – חשוב לבדוק את שלמות הרהיטים וחוזקם בזמן הניקיון, כדי להמנע מ"תאונות" בזמן הישיבה.

במידה וגיליתם מחסור בכסאות לגן או בשולחנות, תמיד תוכלו לבחור בין רכישת מוצרי ריהוט גינה זולים לשימוש "חד פעמי" ובין כאלו שהם איכותיים ומעוצבים יותר וישמשו אתכם לזמן רב, גם אחרי האירוח הקרוב. רשתות שונות מציעות תמיד בחגים כסאות פלסטיק במחירי מבצע, אך חשוב לבדוק את חוזק הכיסא ועמידותו, כדי שלא ייווצר מצב שאורחים שלכם יפלו מהכיסאות. תמיד כדאי לשקול השקעה קצת יותר רצינית בכסאות לגינה, כך שיהיו חזקים ועמידים, כאלו שניתן לשבת עליהם בבטחה, ולאחר האירוע לאחסנם עד לפעם הבאה.

גם בהיצע השולחנות ישנו מבחר עצום ורב, ולכן כדאי לבדוק היטב את שולחנות הגינה השונים לפני הבחירה. ככלל – השיקול היינו בראש ובראשונה בטיחות: האם רהיטי הגן מספיק חזקים, יציבים ובטוחים לשימוש, ולאחר מכן כלכלי: האם אנו רוכשים ריהוט גינה זול לשימוש חד פעמי לאירוע אחד, או שאנו מעדיפים ריהוט גן יוקרתי שיישאר עימנו למשך זמן רב.