ריהוט גן אופנתי

שיתוף:

כולנו מעוניינים בעיצוב אופנתי של הגינה שלנו או הגן המטופח ע"י פריטי נוחות ויופי שמשמשים כריהוט נוח ליומיום או לאירועים מיוחדים שאנו עורכים.

מהם התנאים לרהיטים אופנתיים ועכשויים?

בכל הקשור למוצרי ריהוט טרנדיים מעץ, רהוט גינה מאפיטונג צבר פופולריות רבה בשנים האחרונות. התהליכים השונים שמוצרי ריהוט מאפיטונג עוברים מעניקים לו את עמידות רבה וכן מספר הולך וגדל של רהיטים הנמכרים מדי יום. במסגרת התהליך מוחדרים לגזע העץ חומרי חיטוי שונים, שלאחריהם עובר העץ תהליך ייבוש ממושך. בסופו, העץ נשלח לייצור של מגוון פריטים עצום ורהיטים מדהימים שלהם קהל דורשים בכל רחבי העולם.

רהיטים מאפיטונג מצליחים לשמור על המראה היפה של העץ, ללא חשש שהם ייהרסו בתנאי מזג האוויר המצויים בארץ ובמעבר נחד מלילות קרים לימי חמסין. השילוב בין השניים העניק לו פופולריות רבה בשנים האחרונות, ובהחלט ניתן להכניס אותו לקטגוריה של המוצר הנחשק.

האם קיימים טרנדים נוספים בשוק?

קיימים גם טרנדים בכל הקשור למוצרי ריהוט גן אלומיניום. רהיטי "דורל" של החברה האיטלקית נרדי הפכו לטרנד אופנתי במיוחד, בזכות השילוב בין שלד מאלומיניום וחומרים סינטטיים שונים. רהיטי גן ומרפסת מאלומיניום, בשונה ממתכות אחרות, לא מחלידים וכן הם עמידים בתנאי חום ולחות. כמו כן, מלבד רהיטי החברה האיטלקית, ניתן למצוא גם רהיטים מדגם "סידני" המיוצרים מאלומיניום בלבד, ולכן אינם נהרסים בשמש.

כמו כן, ריהוט גן ראטן סינטטי צבר פופולריות רבה בשנים האחרונות. מדובר במוצרי רהוט גינה המיוצרים מחומרים דמויי קלעות של נצרים, ובזכות העובדה שמדובר בחומר שקל לעבוד איתו נהוג לעבד אותו למגוון צורות שונות וייחודיות. למרות זאת, כדאי לזכור שראטן סינטטי נצרב תחת קרני השמש הקופחות – כך שמומלץ להציבו תחת מקום מקורה, זה תמיד עוזר לשימור מצבם של הפריטים שקנינו לאורך שנים.