ריהוט אלומיניום ומזג אוויר

שיתוף:

מזג האוויר בארצנו מאפשר ישיבה על המרפסת או הגן גם בימי הסתיו והחורף. מידי יום גוברת המודעות לניצול שעות הפנאי ובילוי בחיק המשפחה, מה שמניע את הצרכן הישראלי לחיפוש אחר רהוט גן וכן רהיטי עץ מיוחדים ומקוריים יותר לעיצוב המרפסת והגן בבית.

עמידות רהיטי גן מאלומיניום בתנאי מזג אוויר

אחד היתרונות הגדולים של ריהוט גן אלומיניום הוא העמידות של החומר. הוא אינו מחליד, נקודה חשובה במיוחד לכאלה המתגוררים בקרבה לים משום שהלחות והמלח גורמים נזקים לרהיטים העשויים ממתכות אחרות. כמו כן, רהוט לגינה כמו כיסאות מאלומיניום נחשבים קלים כך שניתן לאחסן אותם ללא בעיה.

בין מגוון מוצרי רהוט גן מאלומיניום ניתן למנות רהיטים כמו שולחנות להגדלה, שולחנות קטנים וגדולים, כסאות עם בדי טקסטיל, ואף כיסאות המשלבים ראטן סינטטי. כמו כן, בחנות ריהוט גן קפיטול ניתן למצוא קולקציה של כיסאות ושולחנות מאלומיניום מדגם "סידני", הנחשבים עמידים במיוחד משום שהם מיוצרים רק מאלומיניום – מה שהופך אותם לעמידים במיוחד גם מול השמש.

רוב כסאות האלומיניום המיוצרים בסין משלבים בדים כמו טקסטילן ובראטן, הנחשבים יפים במיוחד. ואולם, חשיפת הכיסאות מחומר זה לשמש צורבת את החומרים הסינטטיים מהם הרהיטים עשויים, כך שמומלץ להציב את הרהיטים במקום מקורה או להשתמש בכיסוי מתאים. רהיטים העשויים ממאה אחוז אלומיניום, לעומת זאת, אין בלאי שימוש כך שאין צורך לטפל בהם אחת לכמה זמן.

אחד ממוצרי ריהוטי הגינה המומלצים מאלומיניום הוא דורל (Durel) של חברת "נרדי" האיטלקית, המשלב שלד אלומיניום עם חומר ה"דורל" באיכות גבוהה ביותר. רהיטים אלו נשמרים לתקופת זמן ממושכת, ובין היתר ניתן למצוא רהיטי דורל בדמות שולחנות קבועים ולהגדלה, וכן מספר דגמים של כסאות. הרהיטים מגיעים כך שניתן להרכיבם בצורה קלה וללא כלי עבודה, ובעצם כל אחד יוכל להרכיבם בבית. הרהיטים מגיעים בצבעי פיסטוק, חום, אפור, כחול בהיר, וכן דמוי עץ.