ספסלים לגינה

שיתוף:

גינה יפה יכולה להביא שמחה והנאה רבה. אין כמו לשבת ולספוג את הירוק ואת הצבעים של הפרחים והצמחים השונים, לנשום קצת אוויר במקום להיות כל הזמן בין קירות הבית או המשרד. אבל כיצד ניתן ליהנות מן הגינה בעמידה? כאשר באמת רוצים להפיק את מירב ההנאה מן החצר ומן הגינה, דרוש ריהוט גן איכותי ונוח, ומה נוח יותר מלהתרווח על ספסלים לגינה נוחים ומעוצבים  מעץ לגינה?

לא משנה מה הטעם שלכם, או כיצד מעוצבת גינתכם, לנו ברהיטי גן קפיטול יש את הספסלים לגן ואת רהיטי הגינה המתאימים ביותר עבורכם, מבחינה אסתטית, פונקציונאלית ותקציבית. צוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם, להעניק לכם ייעוץ מקצועי והכוונה אישית לבחירת המוצר המתאים ביותר עבורכם. גלשו באתר, התרשמו ופנו אלינו ללא היסוס.

ספסלי הגינה כפריט פונקציונאלי

הריהוט לגן ממלא תפקיד כפול בגינה. ראשית עליו למלא תפקיד פונקציונאלי – לספק את התנאים הנוחים על מנת לשבת בנוחות כמו במקרה של ספסל לגינה, בין אם לשם ההנאה בלבד, או בשביל לאכול, לעשות מסיבה או לשחק.

ריהוט לגן יכול לכלול מערכות ישיבה לגינה מעץ, מנצרים (רהיטי במבוק) או מפלסטיק, וכן נדנדות, שמשיות, שולחנות כיד הדמיון הטובה על בעל הגינה ובהתאם לגודל השטח. על מנת לבצע את תפקידם היטב, על רהיטי גינה להיות עמידים לשימוש מתמשך וכן עמידים בפני פגעי מזג האוויר והאקלים (לפחות ברמה גבוהה יותר בהשוואה לריהוט בית).

תפקיד השני אותו על הריהוט לגינה לבצע הוא תפקיד עיצובי – עליו להיות אסתטי על מנת להשתלב בקו העיצובי של הגינה ולא לפגוע בו. כך, למשל, אחד מאביזרי הריהוט הקלאסיים והנעימים ביותר לעין הם ספסלים לגן מעץ. הספסלים אלה יכולים להגיע בקשת רחבה של עיצובים על מנת שיוכלו להתאים לגינות מכל סוג. בין העיצובים הפופולאריים ביותר לגינות הם ספסלי הגן מעץ בשילוב עבודת פרזול. שילוב זה מעניק לספסל מראה מחוספס אך אסתטי ומספק.

בנוסף למראה, העץ מעניק לספסלים לגן נוחות ישיבה או שכיבה ואילו הברזל מעניק להם את המסה והכוח הדרושים על מנת לשאת את משקלם של המבקשים לשבת עליהם, וכן עמידות מפני רוחות וכיוצא באלה. עיצוב פופולרי נוסף של ספסל גינה, הם מסוג עץ בלבד. אלה יכולים גם להגיע בשורה של עיצובים וגיבורים מעובדים יותר ופחות. כך ניתן למצוא ספסלים "רגילים" המיוצרים באמצעות עבודות נגרות רגילות.

ואילו עבור אלו אשר אוהבים את המראה הגרמי יותר, ישנם ספסלים לגן בהם משתדלים לשמור כמה שיותר על מראה העץ הטבעי והלא מעובד.