סודות העיצוב של ריהוט גן

שיתוף:

זקוקים להכוונה בבחירת חומרי הגלם המתאימים לכם? מתלבטים באיזה ריהוט גן לבחור? זקוקים להכוונה בבחירת חומרי הגלם המתאימים לכם? לא בטוחים היכן כדאי להציב את ריהוט הגן וכיצד למקם כל פריט ? אנחנו כאן בשבילכם עם המידע המתאים הנרחב בנושא!

רהיטי גן של נרדי

ריהוט הגן המיוצרים על ידי חברת נרדי האיטלקית נחשבים למוצר ריהוט גן משובח ועמיד במיוחד. האיכות של מוצרי ריהוט לגינה של החברה הפכה אותה לאחת מהמובילות באירופה בכל הקשור לייצור ושיווק רהוט גינה. רהיטי גן של נרדי מורכב משלד מאלומיניום המקנה לו עמידות לאורך תקופה ארוכה בכל מזג אוויר. העמידות של מוצרי רהוט גן מאלומיניום של החברה מאפשרת את שילובם ברהיט עם חומרים סינטטיים ששומרים על היופי שלהם, כך שהרהיטים משלבים בין יופי לעמידות.

באתר החנות קפיטול יכולים הקונים להתעניין ולרכוש את מגוון מוצרי רהוט גינה וכן רהיטי גן של חברת נרדי, המייצרת מגוון רחב של מוצרי ריהוט גן כגון שולחנות קבועים ולהגדלה, דגמים של כיסאות, ועוד. ריהוט גן של החברה מגיעה בערכה המאפשרת נשיאה נוחה שלו, וכן ניתן להעבירו הביתה באמצעות שירותי הובלה לכל חלקי הארץ.

באתר קפיטול ניתנת גם האפשרות לרכוש מוצרי רהוט גן משלימים של נרדי כגון כיסאות בודדים ומוצרים נלווים. ניתן לרכוש רהוט גן כגון עגלת הגשה מדגם "גלילאו" הניתנת גם לקיפול ואחסון על מדפים במידת הצורך – היא מגיעה עם מגשי אחסון וכן ארבעה גלגלים גדולים המאפשרים את נשיאתה בנוחות. בין מגוון מוצרי רהוט גן וכן רהוט גינה הנוספים של החברה באתר ניתן למנות מיטות שיזוף, ספסלים זוגיים, כסאות נוח, ועוד.

קולקציית הריהוט של נרדי איטליה

באתר החנות ניתן למצוא רהיטי גן כגון סט הכולל שולחן להגדלה מדגם "מיסטרל" וכן ארבע כיסאות מהדגם "מוזה", תוצרת החברה האיטלקית. את הסט ניתן לקבל בגוונים כגון ירוק, חום, כחול בהיר, אפור, ולבן. בעודו סגור, השולחן מגיע למידות של 100X160 וכן הוא ניתן להגדלה עד לגודל 100X220 ס"מ. כמו כן, ניתן למצוא באתר סטים קטנים יותר של ריהוט לגינה המיוצר ע"י נרדי האיטלקית כגון סט שולחן "מרטה 65" המגיע במידה קבועה של 65X65 ס"מ עם דוגמאות אבן, וכן 2 כיסאות מדגם צרטוסה.

אנו מזמינים אתכם להיעזר בטיפים לבחירת ריהוט גן המוצגים באתר, שיעזרו לכם לתכנן את עיצוב הגינה שלכם טוב יותר. לקבלת ייעוץ מקצועי מקיף – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!

לפרטים נוספים כנסו לקטלוג מערכות הישיבה של חברת נרדי איטליה