מוצרים שהגינה לא שלמה בלעדיהם

שיתוף:

מהיכן מתחילים? – אחרי שהצבנו את השולחנות והכיסאות המשמשים עבורנו ריהוט לגינה, ישנם מוצרים נוספים הנלווים אליהם ועשויים להפוך את השהייה בגינה לנעימה יותר. ארוחה בשעות השמש לעולם לא תהיה מושלמת ללא שמשיה שתכסה אותה, וכן ניתן לפנות מקום על השולחן אם משתמשים בעגלות צד עליהן ניתן להניח אוכל.בחנות מוצרי ריהוט גן של קפיטול ניתן לרכוש מגוון שמשיות אשר יעניקו צל עבור רהוט לגינה והיושבים בחיקו וכן נדנדה לגינה שתנעים את זמנכם בה. השמשיות מגיעות בקוטר של 220 עד 250 ס"מ, מה שמאפשר כיסוי רחב של משטח הגינה. נוסף על כך החנות מציעה לרכישה מגוון של בסיסים לשימשיות – ככל שהשמשייה כבדה יותר, כך יש צורך בסיס גדול יותר עבור הצבת ריהוט גן זה. בחנות ניתן למצוא בסיסים בעלי קיבולת של 16 עד 25 ליטרים.

לחפש קצת צל

לאחר שהצבתם את השמשייה, ריפוד נוח ונעים יהפוך את השהייה על ריהוט גן שלנו לנעימה אף יותר. ריפוד טוב צריך להיות כזה שיהיה מספיק עבה כדי לאפשר ישיבה נוחה ורכה, וכמובן שיהיה נעים למגע ולמראה – כיום ניתן למצוא ריפודים עבור מוצרי רהוט לגינה במגוון בדים וצבעים, וכן כאלה המותאמים במיוחד לכיסאות ישיבה או מיטות שיזוף. בשוק הריפודים של רהוט לגינה אפשר למצוא גם כיסויים עבור המשענת של הכיסאות, וכך תוכלו להישען על הכיסא ביתר נוחות.

מוצרים נלווים לריהוט גינה

עבור סעודה בגינה על מוצרי רהוט לגינה, אפשר להפריד בין ריהוט גן המשמש לאכילה לבין זה הנועד להצבת הסירים והאוכל שיוגש לצלחות. בחנות קפיטול ניתן למצוא עגלות הגשה, חלקן מתקפלות, המונעות ע"י ארבעה גלגלים גדולים וכן מספר מגשי אחסון בהם ניתן להציב את האוכל -בצורה כזאת יוכל המגיש לעבור בין דיירי הבית או האורחים ולהגיש להם את האוכל באופן אישי.