מהו ריהוט גן אידיאלי

שיתוף:

כיצד ל​החליט על קניית רהיטים עבורכם?  על השאלה כיצד לבחור את הרהיט המתאים, מנסים רבים לענות, ונדמה שכדי למצוא את התשובה ביותר יש צורך לעמוד על מספר כללים חשובים במהלך קניית ריהוט גן או פינות ישיבה לגינה. הפתגם "אל תסתכלו בקנקן אלא במה שיש בו" הוא העצה הטובה ביותר שנוכל לתת חקרו את הרהיט בטרם הקנייה שלו. על מנת לבחון לעומק מוצרי רהוט גינה, מומלץ שלא לרכוש רהיטים רק על סמך תמונה אלא לאחר בדיקת המוצר בחנות. בהגיעכם למקום בו נמכר רהוט גן, וודאו שאתם מקבלים את התשובות המלאות על השאלות שלכם – אתם משקיעים את מיטב כספכם, וראוי שתקבלו תשובות מספקות על השאלות שלכם.

עמידות אל מול עיצוב

גם הרהיט היפה ביותר עשוי להיות רגיש לתנאי מזג האוויר. ייתכן כי נתקלתם ברהוט גינה שאהבתם במיוחד אך הוא עשוי מחומר מסוים אשר לא יעמוד בתנאי לחות ורטיבות. לכן, יפה ככל שיהיה, בדקו את הרהיט מבחינת עמידות החומרים שלו וכן בהתאמה שלו למקום בו אתם רוצים להציב ריהוט גן. על מנת למצוא את המוצר האידיאלי, כדאי למדוד מראש את המקום בו הריהוט אמור להיות מוצב וכך להגיע עם המידות ולהתאים ריהוט גינה מתאים.

הקנייה האידיאלית תלויה בפונקציה של הרהיט לדוגמא, האם מיועד למרפסת מקורה או חשופה לשמש וגם בתכונות החשובות עבורכם: עיצוב וסגנון לעומת עמידות החומר. מוצרי רהוט גינה מאלומיניום, לדוגמה, נחשבים פחות יפים מעץ, אולם מחזיקים מעמד גם בתנאי מזג אוויר קשים. כמו כן, במידה ואתם נוהגים לאחסן ריהוט גן שלא נעשה בו שימוש, בדקו שהוא ניתן לקיפול ואחסנה קלה.