טרנדים של ריהוט גן

שיתוף:

בשוק המוצרים של רהוט גן קיימות אופנות רבות המשפיעות על המכירות של ריהוט גן כגון שולחן גינה וכיסאות שונים. הטרנדים עשויים להיבחר בגלל המראה החיצוני שלהם, עמידות החומר של שולחן גן ומוצרים שונים, ולעתים טרנדים נבחרים בגלל זמינות של חומרים שונים. על המגמות השונות במאמר שלפניכם.

מהן הקטגוריות השונות בריהוט גן

הטרנדים בתחום של ריהוט גן מתחלקים לתת-קטגוריות שונות. בכל הקשור למוצרי ריהוט גן מעץ,

נדמה שמוצרים מאפיטונג הם הטרנד העכשווי בתחום. מוצרי שולחן גינה שונים המיוצרים מעץ זה מיובאים מווייטנאם, ונחשבים עד היום למתאימים במיוחד עבור רהוט גן בגלל העמידות שלהם בפני תנאי מזג האוויר. העמידות של ריהוט גן מעץ זה נוצרת בזכות התהליך המיוחד שגזע העץ עובר – לאחר כריתתו,

הוא נכנס לתהליך של אמפרגנציה המכיל החדרה של חומרי חיטוי שונים. לאחר אחסנה וייבוש ממושך, הוא עובר לבתי החרושת עבור ייצור שולחן גן וכן מוצרי ריהוט גן שונים. העמידות של עץ האפיטונג היא כה גדולה, עד שהצפיפות שלו גבוהה בשיעור של כ- 25% מעץ הטיק.

טרנדים שונים קיימים גם בתחום של ריהוט גן מאלומיניום. הטרנד הנוכחי בתחום של רהוט גן כגון שולחן גן שייך למוצרים מדגם "דורל" של החברה האיטלקית "נרדי" – הנחשבת לאחת מהטובות באירופה בתחומה. הם משלבים שלד מאלומיניום, המעניק לו את העמידות הרבה בתנאי מזג האוויר, ביחד עם חומרים סינטטיים שונים כגון ראטן סינטטי. רמת הדיוק של הייצור מוצרי שולחן גינה מדגם זה מאפשרת את הרכבת הרהיטים באופן עצמאי, וללא כלי עבודה.

אחת מהסיבות לכך שטרנדים אלו נבחרו היא בגלל השילוב שבין המראה החיצוני לעמידות של החומר. שולחן גן השייך לטרנד מסוים אמנם נחשב יקר יותר ממוצרים פחות "אופנתיים", אולם גם מבטיח שולחן גינה יפה לעין – ועמיד לאורך שנים רבות.