בחירה נכונה של פרקטים ודקים לבית ולחצר

שיתוף:

התקנת פרקטים לבית ולחצר מהווה מגמה ההולכת וצוברת תאוצה בשנים האחרונות. דקים וכן פרקטים משמשים למגוון צרכים וייעודים בין אם לסביבת פנים או חוץ וזאת נוכח היתרונות הרבים שהם מציעים. רצפת פרקט או דק מספקת מראה אלגנטי ועיצוב בסגנן אירופאי וזאת בשילוב של נוחות השימוש והתחזוקה. הביקוש הרב להתקנת דקים או פרקטים הביא לירידת מחירים בתחום וכיום ניתן ליהנות ממגוון דקים לגינה, דק לחצר או פרקט למינציה בעלויות נוחות למדי.

היתרונות והשימושים של דקים ופרקטים לבית ולחצר

פרקטים לבית ולחצר וכן דקים לגינה הינם בעלי ערך מוסף בזכות יכולת העמידות בפני מים וסוגיית השחיקה. מגוון פרקטים ודקים מציע מגוון רחב של מוצרים העשויים מחומרי גלם שונים בהם: פרקט למינציה, פרקט פולימרי, פרקט פי וי סי, וכן דקים העשויים מעץ מלא, איכותי ועמיד. דק לחצר מספק אפשרות ליצירת סביבת חוץ נוחה ונעימה לשהייה. דקים מאפשרים לנו ליהנות בשעות הפנאי מארוחה טובה באוויר הצח, בילוי ומשחק חברתיים, אירוח חברים, ארגון של ערב ברביקיו ועוד וכל זאת באווירה חמימה ומזמינה.

התקנת דקים מתאימה כהשקעה בסביבת חוץ הבית, חצר, גינה ועוד והיא מציעה שדרוג משמעותי בעיצוב הבית והחצר ושיפור באיכות החיים. התקנת פרקט מתאימה למגוון חללים בבית, בין אם לחדר, למטבח או לסלון וכיום ניתן לבחור ממגוון פרקטים איכותיים, עמידים ומעוצבים בסטייל ובטוב טעם.

גימור איכותי לעמידות מרבית

על מנת להתאים את הדק או הפרקט באופן נכון לבית או לחצר, הרי שיש להתייחס לצרכים האישיים, להעדפות העיצוביות ולאופי השימוש. פרקט למינציה הינו הנפוץ והפופולרי ביותר כיום וזאת בזכות מבנהו הייחודי הכולל שכבת עץ ומעליה שכבת שעווה מיוחדת המספקת הגנה מיטבית מפני רטיבות, שריטות וכתמים. התקנת פרקט למינציה הינה מלאכה מהירה ופשוטה ומכאן שגם עלות העבודה סבירה למדי ומשתלמת. אפשרות נוספת ומבוקשת למדי, אך מעט יקרה יותר היא פרקט או דק עשויים עץ טבעי.

תחזוקה והתאמה לאופי השימוש

ישנם פרקטים שונים העשויים עץ טבעי ולכל אחד מהם המאפיינים והיתרונות שלו. פרקט עשוי עץ אלון נחשב לפופולרי וכך גם פרקט עץ גושני שהינו היקר בקטגוריה זו. התאמת פרקטים או דקים לבית ולחצר טוב שתביא בחשבון התייחסות לאופן התחזוקה הנדרש למשטח ולאופי השימוש. דק לחצר או פרקט לסביבת פנים הבית יכולים להיות רב שכבתיים ובעלי גימור בשמן או לכה. בחירה בפרקט בגימור שמן מחייבת תחזוקה בתדירות גבוהה יותר וכן עמידותו בפני לכלכוך מעט נמוכה יותר. גימור בלכה יספק הגנה מיטבית של המשטח וכן תחזוקה רק במקרים של שריטות או נזקים חמורים.

דקים, פרקטים ופתרונות הצללה איכותיים בהתאמה אישית

פינה בצל הינה חברה המתמחה בתחום פרגולות, פרקטים ודקים לבית ולחצר. אנו מציעים מגוון פתרונות שימושיים ואיכותיים ליצירה של סביבה מוצלת ומוגנת מפני תנאי מזג האוויר השונים וכל זאת תוך הקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים ושילוב של טכנולוגיות מתקדמות בתחום. פינה בצל מציעה ללקוחותיה פתרונות יצירתיים, שירות אישי, מקצועיות ואמינות וכמובן אחריות מלאה לכל עבודה לשביעות רצון הלקוח.