* בימים אלו האתר עובר עדכון לדגמי 2017 *

נדנדות מדהימות בעיצובים מקוריים

ריהוט גינה תלוי במידה רבה בפונקציונאליות שלו

למה הוא משמש, והיכן הוא מוצב. הדבר נכון גם לגבי ריהוט גן כמו נדנדות. כיום ניתן למצוא מגוון של סוגים של נדנדות גינה בחנות מוצרי ריהוט גינה "קפיטול", המאפשרת בחירה בין נדנדות עץ ואלומיניום.

על מנת לבחור נדנדה לגינה מבין השניים, יש להבין את התכונות של כל אחד מהחומרים. בעוד שהעץ נחשב יפה יותר לעין על גבול יצירת אומנות, האלומיניום ידוע בזכות העמידות של החומר בתנאי מזג האוויר. קיימים סוגים שונים של מוצרי ריהוט גינה שעשויים מסוגים שונים של עץ, ואולם עבור קנייה של ריהוט גינה כגון נדנדות מחומר זה יש לקחת בחשבון שכדי לשמור על המראה הטבעי של הרהיט יש צורך בתחזוקה שוטפת שלו אחת לכמה חודשים – משיחת העץ בשמן מיוחד או צביעת הרהיט בחומרים אוטמים.

נדנדה לגינה עם גב נשכב במבצע

נדנדה לגינה עם גב נשכב במבצע

ריהוט גינה של נדנדות עץ מגיע לרוב בסט של 2-3 מושבים המאפשר ישיבה עליו בשעות הבילוי בגינה. ואולם, נדנדות מאלומיניום הנמכרות בחנות קפיטול מציעות עסקה משתלמת – חלק מהנדנדות מחומר זה מיוצרות באיטליה, מגיעות בסט של ארבעה מושבים המאפשר גם את השכיבה עליו, וכן ניתן לרכוש אותו ביחד עם מבחר גדול של ריפודים לריהוט גן ובדים לבחירה.חשוב כדי לשמור על הריפודים מפגעי מזג האויר, לכסות או להסיר את הריפוד כשהנדנדה אינה בשימוש. נדנדות אלומיניום המיוצרות באיטליה מגיעות עם מושבים קפיציים המאפשרים ישיבה או שכיבה רכה ונעימה על הריפוד העבה של רהוט גן. האלומיניום נחשב לחומר עמיד ביותר המאפשר את הצבתו ללא חשש שיתכלה כתוצאה מתנאי מזג אוויר קשים וניתן להציב אותו גם על משטחים לחים כגון דשא וחול.

דף בית - ריהוט גן קפיטול
תפריט